Elérhetőségek

Pszichotronika Magyarország Önkéntes Segítő Csoport

Konzultáció


Vélemények

 

Kedves Mindenki!

Hálásan köszönöm jómagam is Zsófi és István a segítségeteket, hogy a támogatásotokkal a változás, mint olyan, az én életemben is elindulhatott végre!

Az első tanfolyami napon, mindegyikünknek volt lehetősége megfogalmazni azt, hogy "ki, miért van itt, milyen céllal jött?".

 

Ez a tanfolyam sok mindent tanított a létezésünkről és a valódi, mély önismereti útról, de a legfontosabb, amit nekem adott, az az volt, hogy végre IGEN-t mondtam önmagamra.

 

Azért nehéz számomra szavakba önteni az elmúlt 10 hónap képzésének élményét, mert az túlmutat a szavakon.

 

Számomra a képzés megmutatta, hogy egy körförgalomban vagyok és ugyanazokat az utakat járom évek óta. Szeretnék végre kihajtani és rálátni mi van a traumáim, dogmáim mögött, kíváncsi lettem önmagamra és a világra.

 

Az Önmagadhoz vezető út a HITEN az ALÁZATON és a HÁLÁN keresztül vezet. Ha Hiszel Önmagadban, Alázattal fogadod azt, amit tanít az ÉLET, Hálás leszel azért, hogy a PSZICHOTRONIKA is segített Neked abban, hogy megtaláld Önmagad.

 

Amikor eljön az az érzés az életedben, hogy nincs tovább, nincs segítség a te bajodra, és teljesen egyedül maradtál a félelmeiddel, akkor erősen gondolkodj el rajta, hogy elkezded ezt a tanfolyamot! Gyerekkori abúzus, szorongás, pánikrohamok, melyek gyógyításán a pszichológusok, pszichiáterek és a gyógyszereik sem segítettek, sőt csak rosszabbul érezted magad….

 

Soha többé nem akarok félni!- ezt mondogattam magamban, amikor jelentkeztem a tanfolyamra. Egész életemben féltem. Mindentől, a helyzetektől, a változástól, az érzésektől, az egyedülléttől. De legfőképp, hogy szégyenben maradok magam előtt. Ez volt a legsúlyosabb teher. Két évvel ezelőtt nagyon rossz testi-lelki állapotban voltam

 

Számomra a pszihotronika nemcsak egy módszer vagy tanulási folyamat volt, hanem egy olyan út, amely közelebb vitt önmagamhoz. Segített más szemmel látni az érzéseket, az emberi kapcsolatokat és a saját belső működésemet.

 

Szeretném megosztani személyes gondolataimat a pszichotronikával kapcsolatban.
Még nagyon az út elején járok, de nagyon régóta motoszkál az a fejemben, hogy mi itt ezen a kék bolygón, a hatalmas, sötét és rejtélyes univerzumunkban tulajdonképpen csak utazók vagyunk. Nem azért vagyunk itt, hogy tökéletesek legyünk, hanem hogy tapasztaljunk.

 

Én egészen pontosan 14 éve foglalkozom problémáim traumáim megértésével feldolgozásával. Mindig az akkor szúkséges segitő segitségével.
Oktatásra eredetileg azért jelenkeztem amikor szúkséges saját magam tudjam gyógyitani.
Aztán rengeteg mindent kaptam.

 

Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom a képzést, aki szeretne az önismerettel foglalkozni, rálátni a saját és a környezete folyamataira és működésére, valamint annak lehetséges okaira. Aki szeretné gyógyítani a testét, a lelkét, a kapcsolatait, a kapcsolódásait, esetleg másokon is segíteni.

 

Mit adott számomra a tanfolyam. ?
Megváltozott a gondolkodás módom, elkezdődött bennem egy pozitív változás. Másképpen tekintek a környezetemre ,az emberekre. Jótékony hatását saját magamon is megtapasztaltam.

 

Amikor jelentkeztem a tanfolyamra azt gondoltam, hogy ez is olyan lesz mint a többi: a végén kapunk egy papírt amit majd kiakaszthatok a dicsőség falra.
Mindig is érdekelt a lélek, a psziché az odaát, szerettem volna "többet" tudni. Mert majd egy nap szeretnék lámpás lenni a sötétben.

 

A 10 hónap alatt, amíg tartott a tanfolyam, egy rendkívül nagy változáson mentem keresztül, és ez köszönhető részben ennek a képzésnek, tudásanyagnak és érzelmi megéléseknek, amik "történtek" velem ez alatt az idő alatt.

 

Először is azzal kezdeném, hogy elejétől kezdve éreztem egy hívást, hogy ott a helyem. Ez az érzés ahogy teltek a napok egyre csak felerősödött, annak ellenére, hogy a kételyek is ott voltak...

 

Sikeresen meggyógyultam abból az autoimmun betegségből, amire azt mondták, hogy gyógyíthatatlan és hátra lévő életemben havonta kell kezelésre járni. Március óta nem voltam kezelésen, és teljesen tünetmentes vagyok.

 

Szeretném kifejezni a hálámat minden képzésért és workshopért, mert többet adott nekem, mint azt valaha gondoltam volna. Úgy érzem, végre tudom, ki vagyok.

 

Ha azon gondolkozol, hogy jelentkezz a tanfolyamra, de nem vagy biztos a döntésedben, ne aggódj! Az égiek “eldöntik helyetted”, hogy jöhetsz-e! De ha már a szabad akaratnál tartunk, itt bőven gyakorolhatod, nem mellesleg egy támogató közegben teheted mindezt, de te saját magadért vagy felelős!

 

Márciusban beültem egy tanfolyamra, nagy reményekkel, illúziókkal, és összeomlott bennem minden, hogy aztán kinyíljon számomra a világ. Nem a külvilág, hanem a saját belső világom. Óvatosan lépkedek befelé, mert bizony fájdalmas is tud ám lenni ez az út, de megéri.

 

Hála, elfogadás.
Ha csak egy-egy szóval jellemezhetünk.
Akit hív ez az út, már a tanfolyam előtt is alakítja az életét, csak nem tudatosan.

 

Amit az ember az élete során maga mögött hagy, elveszt, elpusztít, az mind önmaga egy része, a saját reményei.
Azért kezdtem bele ebbe az önismereti képzésbe, mert ezeket a reményeket és boldogságot mind magamtól és a szeretteimtől tagadom meg a felépített falakkal.

 

Először is hálásan köszönöm hogy részt vehettem a tanfolyamon. Megpróbálom szavakkal ki fejezni mit adod nekem a tanfolyam. Mikor el indultam ezen az úton életem olyan mély szakaszában voltam nem tudtam hogyan tovább és mit kezdjek az életemmel.

 

HA önjelölt gurukkal szeretnél találkozni semmiképp ne menj el erre a tanfolyamra
ha spirituális lözungra vágysz, szintén ne menj el!

 

A tanfolyam sok mindenre rávilágított a működésemmel, az életemmel kapcsolatban.
Rengeteg felismerés, megértés érkezett a tanfolyam alatt.

«« «
1 2 3 4 5 6
» »»
6 oldal, 125 összesen, 1-24

Vissza az előző oldalra!

Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán annak érdekében, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, valamint a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Erről bővebb információkat olvashat itt: Adatkezelési tájékoztatónk
Pszichotronika Magyarország Önkéntes Segítő Csoport - Magyar