Számomra a képzés megmutatta, hogy egy körförgalomban vagyok és ugyanazokat az utakat járom évek óta. Szeretnék végre kihajtani és rálátni mi van a traumáim, dogmáim mögött, kíváncsi lettem önmagamra és a világra. A falakat, amiket az évek alatt emeltem, most úgy érzem lesz lehetőségem lebontani, mert már nem azok mögött szeretnék létezni, hanem tapasztalni ki is vagyok valójában. Számomra nyitottságot és rengeteg tanítást adott ez a 10 hónap, amit nagyon köszönök Nektek Zsófi és István! Igyekszem a mindennapjaim részévé tenni, hogy a jövőm egyre inkább rólam szóljon. Szeretettel: B. Orsolya