Elérhetőségek

Pszichotronika Magyarország Önkéntes Segítő Csoport

Konzultáció


Vélemények

 

Tavaly augusztusban talált rám a poszt, hogy pszichotronika tanfolyam indul Székesfehérváron. A betegségek lelki okait már régóta tanulmányoztam, István videóit is hallgattam már egy jó ideje, de nem gondoltam,hogy dolgom lesz ezzel az úttal.

 

A 20-as éveim közepén járok és az életemet teljes mértékben az egóm alapján éltem minden szinten, igyekeztem nem szembenézni a valósággal. Nagy batyuval érkeztem a jelenlegi életemre, így a belső folyamataim hamar elviselhetetlenné váltak.

 

Nehèz megfogalmazni ezt az èrzèst
Mert magàban foglalja a nevetèst a könnyeket a megnyugvàst ès a hitet a jövőkèpet a megkönnyebülèst a szemüveget az úthoz a kulcsot az ajtóhoz amin be kellett hogy lèpjek.

 

Mikor először hallottam a tanfolyamról és a közösségről, nagyobb ellenállás és elutasítás nem is lehetett volna bennem. Keresztény neveltetésből jőve, nyakig az anyagban nagyon nehezen tudtam vagy nem is tudtam befogadni az első információ morzsákat.

 

Szeretném én is megosztani a tapasztalataimat.Szkeptikusan indultam ennek a tanfolyamnak,mert a spirituális vezetések rejthetnek olyan előre nem látható dolgokat,amelyekre csak menet közben jövünk rá,hogy mi is történik voltaképp.

 

Azt gondolom, és remélem, hogy Nektek elég csak megfognotok egyik kezetekben a pálcát, a másikban ezt a levelet és tudni fogjátok, hogy mi minden van bennem, amit nem tudok jól megfogalmazni, leírni...

 

Hosszan elhúzódó mentális problémák miatt vágtam bele ebbe a képzésbe, hogy saját életemet jobb mederbe terelhessem. Ehhez úgy érzem, hogy megkaptam minden segítséget és útmutatást, amire szükségem volt.

 

Hálás vagyok az Égieknek, hogy megmutatták az utat hozzátok. Nektek pedig nem győzök elég hálás lenni amiért önzetlenül, teljes elfogadással vagytok a közösségünkért. Ezt a képzést receptre kéne írni mindenkinek és megváltozna a világ.

 

Tizenkét áldás és kegy, amit a tanfolyam alatt megkaphattam

 

Amikor beláttam, hogy az életemben minden, de az égvilágon minden az én és kizárólag csakis az én felelősségem és nem csak tudtam, hanem megértettem és elfogadtam ezt, új nézőpontból tekintettem az egész történetemre.

 

Furcsa, hogy a munkám a szereplés (rutinos, külvilágtól visszaigazolt szerepjáték), de ehhez mintha több önfelvállalásra lenne szükség…mert ahogy kidobok mindent, amit eddig hittem magamról, úgy egyre kevésbé tudom, hogy kivel/mivel azonosítsam magamat pár sorban, de talán így van ez jól.

 

Hogy mit adott nekem a Pszihotronikai tanfolyam?
Röviden fogalmazva: egy új lehetőséget,profi kísérőkkel,mentorokkal,Égi vezetéssel ellátott lehetőség a tenni akarók számára.

 

Mikor elkezdtem a tanfolyamot úgy éreztem szükségem van útmutatásra, mert nem úgy alakult az életem ahogy azt én terveztem. Magam sem tudtam mit is szeretnék valójában.

 

Amikor én és az egóm megkaptuk a megerősítést, hogy az esztergomi csoportban a helyünk, még nem tudtam milyen csodás utazás kezdődik.

 

Leírni mindazt, amit kaptam tőletek és a tanfolyamtól pár mondatban lehetetlen, de megpróbálom röviden. Közel két éve hogy az életembe beléptetek. akkor még igazán nem sokat tudta rólatok, csak azt, hogy a legnagyobb bajban találtam rátok.

 

Szeretném hálámat, köszönetemet, tiszteletemet és nagyrabecsülésemet kifejezni a Pszichotronika Magyarország minden tagjának. Ezen belül a két tanítónak, Hajas Zsófinak és Karakó Istvánnak önzetlen munkájukért az útmutatásért amit nap mint nap megosztanak velünk, értünk.

 

A tanfolyam elött is érdekelt mi is az a szó hogy spiritualítás, és mint egos hitredszerel teli ember el kezdtem kutakodni hogy mit is jelent ez a szó, jöttek szemben ilyen olyan információk evvel a szóval kapcsolatban de nem tudtam velük mit kezdeni mert nem volt megtapasztalásom róla hogy egyáltalán tudjam hogy mi az a Hit.

 

2022 nyarán találkoztam a Youtubon a videók által Veletek. Azt éreztem, hogy igaz szavak amiket hallok, egyszerűen, tényszerűen rávilágítanak azokra az igazságokra ami az ember orra, szeme előtt van közvetlen, de nem vagyok képes ezeket látni érzékelni.

 

Hogy mit is kaptam a tanfolyamtól, FÉNYT a majdnem vak sötét erdőben ....lehetőséget kapva ezáltal látni az utat ami kivan kövezve,amire szükséges rálépni még ha néha ez is rögös,és itt is eleshetünk,de mivel látjuk a fényt könnyebben felállunk és folytatjuk.

 

Azoknak ajánlom ezt a tanfolyamot, akik ténylegesen szembe akarnak nézni önmagukkal. Nekem ez még nem sikerült teljesen, de megkaptam hozzá az infót, hogy bármit megváltoztassak.

 

A képzésen hallottak és tapasztaltak pozitív irányba megváltoztatták életemet, emberi kapcsolataimat. Fizikailag tapasztalható tüneteim szűntek meg a lélek működésének megértése által.

 

Nehéz szavakba önteni mindazt amit ti és ez a tanfolyam adott nekem. Egész gyermekkoromtól kezdve egy elveszett lány voltam, aki kereste a helyét ebben a rideg világban, de valahogy sehova se illettem igazán. Mindig úgy éreztem hív valami, hogy a világ nem annyi, mint amennyit látunk belőle.

 

Nehéz szavakba önteni ezeket az érzéseket amit érzek, hogy mit adott nekem ez a tanfolyam.
Szó szerint egy Új Életet. Az Égiek és a Szellemem segítségével tértem vissza az Elhívásból.

 

Szeretném világgá kiáltani életem elmúlt egy évének történéseit, hogy minden emberhez eljusson ennek tanulsága, de a megkülönböztetés fontosságát is megtanították nekem, ezért a tanítóim kezébe adom e „vallomásomat”, hogy az égiek hangjára hallgatva ők döntsék el, kihez juthat el, mint ahogy azt is, érdemes vagyok e erre, érdemes e a kinyilatkoztatásom arra, hogy fülekhez (szemekhez) eljusson.

«« «
1 2 3 4 5 6
» »»
6 oldal, 125 összesen, 25-48

Vissza az előző oldalra!

Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán annak érdekében, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, valamint a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Erről bővebb információkat olvashat itt: Adatkezelési tájékoztatónk
Pszichotronika Magyarország Önkéntes Segítő Csoport - Magyar