Elérhetőségek

Pszichotronika Magyarország Önkéntes Segítő Csoport

Konzultáció


Vélemények

 

Rövid életem során már jó pár tanfolyamon részt vettem. Mindig is érdekelt a betegségek lelki háttere, az egészséges életmód.

 

Az utolsó tanfolyami nap után néhány órával itt ülök a gép előtt és próbálom szavakba önteni a lehetetlent, azt hogy mit adott nekem ez a 9 hónap.

 

Egy beszélgetéssel kezdődött a pszichotronikával való találkozásom. Egy volt tanítványom édesanyja ajánlására néztem meg a Pszichotronika Magyarország honlapját. Éreztem, hogy valami olyanra találtam, amit régóta kerestem.

 

Ahhoz, hogy a megèrtsètek mit adott nekem a tanfolyam, el kell mondjam,hogy előtte milyen állapotban voltam. Nagy hatással volt rám a társadalom nyomása, a covid mizèria, a lèt bizonytalanság, egy csomó minden amit most már tudok, hogy MAGamnak köszönhettem.

 

Egészen kiskoromtól kezdve közel állt hozzám a spiritualitás, és olyan nevelést kaptam Édesanyámtól, ahol elfogadott volt az angyali világok és az Égi segítség létezése. Húszas éveim elejétől sok spirituális gyógyítónál és tanítónál megfordultam, kerestem életem kérdéseire a választ a fizikai síkon túlról.

 

Tiszta szívből ajánlom a tanfolyamot mindenkinek, aki hisz benne, hogy ennél több a mindenség, mint amit látunk és tanítanak nekünk. A tanfolyam által egy utazás kezdődött el, amely izgalmas és érdekes területekre visz.

 

Mielőtt jelentkeztem a tanfolyamra, az életem egy részét a következőképpen tudnám jellemezni: Minimális önértékelés, önszeretet, alulválasztott munkahelyek, megfelelés másoknak, mély pontok, depresszió. Fiatal felnőttkorom nagyrészében, nem találtam a helyem itt a Földön...

 

Ha tiszta szándék vezérel minden lehetséges! Kilenc hónappal ezelőtt mim nem volt:
– Hitem
– Önbecsülésem
– Ön szeretetem
– Alázatom

 

Hálás szivvel írom ezeket a sorokat.Az életem elmúlt éveit úgy éltem,hogy nem is tudtam nem vagyok a saját utamon.Betegségből betegségbe.Azt hittem boldog vagyok.István egyik videója hozta meg a felismerést az életemben.

 

Kisgyermekkorom óta egy erős megnemértettség volt része az életemnek, és az hogy nem találok valamit: a saját válaszaimat, a kapcsolódásomat. Sok dolgot megéltem ebben az életben is. Rengetegszer sodortak el életem hullámai a parttól, és beleütköztem mindig valamilyen sziklába.

 

Az önismereti utamon olyan tudást sajátíthattam itt el, amivel az Égieknek teljes biztonságban feladhatom az életem folyását. Megtanultam, hogy valóban mi a feladás, mi az elfogadás és mi az elengedés. Ennek gyümölcseként megtapasztalhattam sok-sok áldást, szeretetet.

 

Kisgyermek korom óta kísér egy érzés: Azért születtem, hogy szeressek! Akkor még nem tudtam, mit is jelent ez igazán, folyamatosan kerestem az értelmét.

 

Ma lett vége annak a csodának ami 9 hónapig tartott az életemben , de tudom , hogy most kezdődik igazán az ÉLETEM, ami maga a csoda…

 

A legnagyobb szeretettel írok tapasztalataimról. 2021. februárban jelentkeztem a pszichotronika tanfolyamra és addig fogalmam sem volt, hogy a létezésem lényegének körülbelül a felével vagyok tisztában.

 

Ez a 9 hónap számomra egy újjászületés volt. Ez a lehetőség egy olyan utat mutatott meg számomra amit eddig semmilyen más megoldás nem tett lehetővé. Az út Önmagam felé. Már régóta kerestem valamit, nem tudtam mit és azt sem, hogy hol keressem.

 

Itt most sok nevet tudnék felsorolni, akik jelenleg a Pszichotronika Magyarország közösségének tagjai. Nem tudok elég hálás lenni annak, hogy utat mutattok, hogy folyamatosan érzem a támogató jelenlétetek, hogy szeretetben és elfogadásban tudok tanulni, gyógyulni, és egyre közelebb kerülhetek önmagamhoz.

 

Kilenc hónap, az kilenc hónap. Egy születés története. Ez a képzés pont ennyi ideig tart. Amikor jelentkeztem, nem igazán tudtam, hogy mire vállalkozom, pedig a gyógyítás eme formájával, már legalább egy évtizede kapcsolatban voltam.

 

Megértéseket: az „útról”, a célról ami nem szükséges, az önbizalomról és önszeretetről, az elengedés nélkülözhetetlenségéről, a határok meghúzásáról, döntések meghozatalának fontosságáról, a lélek működéséről, test-lélek-szellem egységéről, ...

 

Ez a tanfolyam egy hatalmas ébresztő és szó szerint felér egy újjászületéssel. Felnyitja a szemed, hogy végre nézz a dolgok mögé és kezdd el gyökeresen más irányból szemlélni eddigi életedet, kapcsolataidat, döntéseidet.

 

Amikor belevágtam ebbe a csodálatos 9 hónapba, elképzelni sem tudtam, hogy milyen lesz, miről és hogyan fogunk tanulni. Emlékszem….sokat megnéztem Karakó István videói közül. A videókról visszanézett rám egy nagyon karakteres, szimpatikus ember, aki nagyon szuggesztív, csodálatos kisugárzással!

 

Ajánlom a tanfolyamot mindenkinek, aki úgy érzi, hogy elveszett, vagy kilátástalan helyzetben van.
Ajánlom azoknak, akik keresik az utat és elfogadják az égiek útmutatását.

 

Vélemény helyett szeretném megosztani Veletek a Pszichotronika kapcsán megtapasztalt változást ebben az életemben. Véletlenek nincsenek, így nem írhatom, hogy véletlenül keveredtem erre a tanfolyamra, de az biztos, hogy nem a fizikai „énem” hozott ide.

 

Hálásan köszönöm, hogy részt vehettem a tanfolyamon és részesülhettem minden csodában, amit csak megkaphattam. Nagyon örülök, hogy megismerhettelek benneteket és azt a közösséget, amit nehéz munkával, hittel-szeretettel, szívvel-lélekkel építetek.

 

Mit adott nekem ez a tanfolyam??
Az út a cél!
Egy új „életet”, egy életfelfogást, ami oda vezet ahova eddig tartottam csak nem tudtam!

«« «
1 2 3 4 5 6
» »»
6 oldal, 125 összesen, 73-96

Vissza az előző oldalra!

Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán annak érdekében, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, valamint a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Erről bővebb információkat olvashat itt: Adatkezelési tájékoztatónk
Pszichotronika Magyarország Önkéntes Segítő Csoport - Magyar