A hála szó nem is elég de én mégis hálás vagyok a sorsnak hogy ide kerültem erre a képzèsre! Ajándékként élem meg amit a sors és az égiek elém tettek Számomra leginkább egy hatalmas önismereti utazàs volt ez a 10 hónap mivel én nagyon màssal foglalkozom de a spiritualitás már régóta érdekel és az életem része.
Egy olyan ajándékot kaptam, amire szerintem mindenkinek szüksége lenne, s ez nem más, mint hogy elkezdtem igazán megismerni önmagam, ezáltal az életem nagy ívben meg is változott.
Mikor jelentkeztem erre a tanfolyamra akkor nem tudtam hogy mit fogok kapni csak azt tudtam, hogy valami miatt nekem itt kell lennem.
Akkoriban „elégedett” életet életem, mindenem megvolt, amire szükségem volt.
Számomra a Pszichotronika képzés egy nagyon értékes ajándékot adott,nem pont azt amiért elindultam a tanfolyamon,de az is szépen alakul.Az “Én” kincsesládámban az ERŐ ajándékát találtam.
Szavakba nehéz foglalni az érzést mit szívemben érzek.
Temérdek csodás és néha fájó megtapasztalás, felismerés érkezett hozzám az úton a tanfolyam időszakában és biztos vagyok benne még csak most kezdődik igazán.
Azt hiszem a hála szó nem fejezi ki eléggé mit érzek azért, mert részt vehettem a tanfolyamon és megmutattátok nekem ezt az utat. Köszönöm!
Velem is megesett úgy 2020 tájékán, hogy el kezdtem lebetegedni. Erőtlen, szétszórt, szorongó, szívritmus zavaros lettem. Orvostól orvosig járkáltam, de nem hozott eredményt.
Mióta megismertelek Titeket megváltozott az életem és megváltoztam Én is.Hálám felétek minden nap erősebb.
Nem voltam még ilyen tanfolyamon eddig ebben a földi életemben amin ennyit sírtam volna.De nem bánatomban,hanem örömömben...
Hosszú ideje tartó, nehezen elviselhető halálfélelemmel érkeztem a tanfolyamra. Amikor kezdtem kapizsgálni, hogy itt nem kézrátétes gyógyítás lesz, és hogy az István által elénk tárt világ mennyire felülmúlja a közel 100%-ban az anyagba ragadt képzeletem, a halálfélelem mellé csapódott még a felelősségtől való félelem is.
Köszönöm ezt a kilenc hónapot Apának, Zsófinak és minden társamnak, akivel közösen csináltuk végig. Már évekkel ezelőtt szerettem volna elkezdeni a tanfolyamot, de ehhez olyan döntéseket kellett meghoznom, amik szolgálták a fejlődésem és általuk léphettem rá végre erre az útra.
Nagyon szépen köszönöm a rengeteg tanítás, amit az utóbbi 9 hónapban kaptam Tőletek, biztos vagyok benne, továbbra is kapcsolatban maradunk. A léletalálkozókon meglesz erre a lehetőség.
Szeretnèk nektek köszönetet mondani amiért az élet úgy alakította ,hogy az Égiek hozzátok elvezettek. Nagyon mély ponton voltam. Éreztem, hogyha nem történik valami nagy változás akkor még rosszabbra fordul minden. Mindíg kerestem valamit.
Megváltozott az életem! Nem kifejezetten akkor mikor a tanfolyamot eljezdtem, hanem akkor mikor a feleségemnél tüdő és szívelégtelenséget diagnosztizáltak Sopronban. Akkor hirtelen megjelent egy felismerés hogy semmi sem örök, az emberi élet múlandó.
Válaszokat akartam a történeteimmel, testi-lelki fájdalmakkal kapcsolatban. Csalódtam az emberekben akikhez segítségért fordultam. Ezért szerettem volna a tanfolyamon részt venni.
“Jó emberek közé megyek.” - ezzel nyugtattam magam az első tanfolyami hétvége előtt, mikor összerándult a gyomrom attól, hogy nem tudtam, mibe vágok bele.
9 hónap a tanfolyam. Mint egy magzati lét. Megszülettem újra.
Finomra hangolást érzek magamban. Az Égiek frekvenciájára hangolódtam rá ezalatt az időszak alatt.
Az első pszichotronikával való élményem után éreztem, hogy nekem ott a helyem ezen a képzésen, hiszen ez az, amire mindig is vártam. Ekkora már túl voltam rengeteg önismereti tréningen, coach tanfolyamon és még sorolhatnám, de még mindig úgy éreztem, hogy hiányzik valami.
Nehéz szavakba "konvertálni" azt amit kaptam , de megpróbálom.
Szóval olyan ez mintha ujra megszületnék de nem 9 hónapra hanem időben semleges intervallumra .
Hálásan köszönöm Nektek, az Égieknek, s tanítványotoknak, Erikának, hogy segítettetek, amikor szükségem volt rá, s visszakaphattam az életemet. Szerencsére nem a régi formájában. Kegyet kaptam az Égiektől, hogy újjászülethessek.
Számomra ez a tanfolyam egy olyan továbblépés lehetőségét mutatta meg, amiről álmodni sem mertem. Hozzászoktam, hogy magam intézzem az ügyeimet, a magam módján, saját erőmre támaszkodva.
Bevezetönek annyit hogy 2021novemberében én azt sem tudtam hogy létezik pszichotronika. Azt meg föleg nem gondoltam hogy decemberben jelentkezem a tanfolyamra.Hálás vagyok Istvánnak Cilinek és a Teremtőnek hogy sikerült idöben jelentkeznem.
2021 tavaszán éreztem, hogy valami változik. Nem tudtam eldönteni, hogy bennem, vagy a világmindenségben, de elkezdtem válaszokat keresni. Sem a spiritualitáshoz, sem a Pszichotronikához semmilyen kapcsolatom nem volt, szimplán csak beírtam youtube-ra hogy 'Ébredés', így találtam Istvánra.
A pszichotronikával való megismerkedésem elég kalandos volt, mert mindig kerestem valamit: talán az utamat, a dolgok és a létem értelmét, helyemet ebben a földi világban. Másokhoz hasonlóan elolvastam sok könyvet, mindigis vonzott és mélyebben érdekelt az emberi lélek. Mi rejlhet benne, miért is olyan megfoghatatlan.
Azért jelentkeztem a tanfolyamra mert mindig is segíteni akartam másoknak, gyógyítani és nagyon vonzódtam a spiritualitáshoz, valami nagy gyógyító akartam lenni. Emlékszem a napra mikor megláttam a hirdetést az oldalatokon, teljesen be voltam zsongva...