9 hónap alatt fejlődik ki két különálló sejtből egy egyedülálló, csodálatos lény, egy ember. Én a képzés 9 hónapja alatt teljes mértékben felnőtté váltam, kifogások és rövidítések nélkül...
Ebben a kilenc hónapban legfőképp egy belső utazást éltünk meg, amely számomra a megfelelő tudatosságot hozta el az életembe.
Megtisztelő volt már a tanfolyamra való bekerülés önmagában. Hamar megtanultuk, hogy a Felismerés szükséges a gyógyuláshoz.
A módszer megismerése életem legjobb döntései közé tartozik. Biztosan tudom, hogy a tanfolyamon megszerezett ismeretek nagyon fontos részét fogják képezni az életemnek.
Évek óta foglalkoztam önismerettel, spiritualitással, megismertem több irányzatot, részt vettem tanfolyamokon, amik nagyon hasznosak voltak és hozzájárultak a fejlődésemhez, de mindig volt egy hiányérzetem, sok kérdésemre nem találtam meg a választ általuk és bennük.