Évekkel korábban nem kezdtem volna el a pszichotronikát, mert még nem értem meg rá és nem fájtak eléggé bizonyos dolgok.
Most már tudom, amit véletlen találkozásnak véltem, az okkal történt.
Már gyerekkoromban is kerestem a kérdéseimre a válaszokat:
Miért születtem meg a Földre? Mi az életfeladatom, hogyan minként éljek boldog, kiegyensúlyozott, teljes életet?
Mit tanított számomra a pszichotronika?
Hogy miért fontos a tiszta szándék és hogy mit is jelent ez a szó.
Hogy miért uraljuk a gondolatainkat-szavainkat-cselekedeteinket-érzéseinket.
Egy évvel ezelőtt volt egy nőgyógyászati problémám és akkor hallottam a pszichotronikáról. Istvánhoz mentem gyógyításra, és ott egyértelmű lett számomra, hogy ez lesz az én utam. István segítségével meggyógyultam, majd jelentkeztem a tanfolyamra.
Van az az élethelyzet, amikor az ember elkezd hinni – mondják, „a lövészárokban nincs ateista”. Amikor valamibe kapaszkodni kell, mert olyan nincs, hogy ráhagyom, és az ismert praktikák mind csődöt mondanak.
Sorozatos megbetegedéseim juttattak el először Istvánhoz egy gyógyításra, itt kezdődött az utam. Nem sokat hezitáltam amikor meghirdették a következő tanfolyamot és belevágtam életem legnagyobb kalandjába.
Néhány éve már, amikor először gondoltam arra hogy minden fizikai probléma mögött állhat valami magasabb rendű ok. Sokat gondolkodtam azon, vajon ki is vagyok Én? Aztán egy napon " szembe jött" velem István videója. Azonnal tudtam, hogy itt a megoldás!
Egyszóval?: wow!
Régen mint általában mindenki azt hittem, hogy már mindent tudok. Később mikor jöttek a komolyabb pofonok rájöttem, hogy bőven van mit tanulnom még.
Édesanyámmal kezdtem el a Pszihotronika tanfolyamot, és sajnos már nem tudtuk együtt befejezni,mert itt hagyta ezt a világot és bevallom őszintén nehéz volt nélküle folytatom....De!
Sokáig nem voltam egyensúlyban magammal és csak túlélni tudtam a napjaimat, István és Zsófi a tudásukkal, a csoporttársaim a szeretetükkel segítettek abban, hogy tejesebben megéljem az életem.
Kerestem a választ 39 évesen, hogy miért vagyok itt a Földön. Most 46 évesen megkaptam minden kérdésemre a választ. Hála a Pszichotronika Magyarországnak és annak a két embernek akiktől tanulhatok és felnézhetek, mert példaként állnak előttem.
A tanfolyamot nyitott szívvel, lélekkel vártam, de a tapasztalataim minden képzeletet felülmúltak. Az István és Zsófi által megszerezhető tudás egy kincs, melynek az elsajátításával hatalmas lehetőség nyílik meg, de ehhez mérten a felelősség is óriási.
Köszönöm az égieknek, hogy bebocsátást kaphattam a Tanfolyamra, megismerhettem azt a Mestert, akire felnézhetek, aki számomra egy példa ebben a földi létünkben, hogyan lehet megtalálni a valódi Tanításokat.
Hogy mit adott nekem a pszichotronika és az elmúlt 9 hónap?
HITet, bizonyosságot, erőt, SZERETETet, valódi értelmet az ÉLETNEK.
Kiutat mutatott a végeláthatatlan útvesztőkből.
Hálásan köszönöm az égieknek, hogy a pszichotronika irányába vezettek valamint Istvánnak és Zsófinak a tudást, amit a tanfolyamok és az online clubbok során folyamatosan átadtak és adnak át számunkra. Közösséget építenek, melyben hatalmas összetartó erő lakozik.
Régóta kerestem már azt a módszert, amellyel a saját életem rendbe tehetem. Az elmúlt 15 évben több mindent hívtam segítségül főleg a gyerekkor idejében elszenvedett sérülések elengedésére, de semmi nem bizonyult kellően hatékonynak és főleg nem végérvényesnek.
Számomra az elmúlt 9 hónap csodálatos időszak volt, rengeteg felismeréssel.
Hálás szívvel köszönöm Istvánnak és Zsófinak ezt a tudást, ami sok-sok pozitív változást hozott az életembe és ami elindított egy új élet felé.
Életem legjobb döntése volt, hogy jelentkeztem a tanfolyamra. Elsődleges célom az volt, hogy magamhoz, a valódi énemhez közelebb kerüljek, de elmondhatom, hogy ennél jóval többet adott nekem ez a 9 hónap.
Hiteles ember ,tanító és gyógyító. Szerénysége példamutató. Tiszta forrásból merít és önmaga , családja is az egyenes utat járja s éli .Erre tanít bennünket is ! tiszta fény és bölcsességével Tiszta fény erejével ,bölcsességével vezeti azon embertársait akik erre hivatottak .
Találkozásom a pszichotronikával egy "véletlen" folytán történt.
Egy sok éve nem látott ismerősömmel beszélgettem....s a végén annyit mondott:
Adok egy telefonszámot hívd fel ( István száma volt) , szerintem tud neked segíteni.
Amikor először kerültem kapcsolatba Istvánnal nem tudtam megmagyarázni miért, de úgy éreztem nagy szükségem van a segítségére. Nem volt semmilyen "szervi" panaszom, de mégis padlón éreztem magam. Nem mondanám depressziónak ami akkor uralkodott rajtam, tudtam akkor is, hogy orvos ezen nem segíthet.
Évek óta keresem az utamat és hálát adok az Égieknek, hogy ráleltem a neten lévő kis videók egyikére,majd rögtön utána a tanfolyami lehetőségre is!!!
Azonnal, gondolkodás nélkül igent mondtam, amikor a testvérem megkérdezte, hogy lenne-e kedvem jönni vele erre a tanfolyamra.
Életkoromból adódóan is, nagyon sok tanfolyamot elvégeztem hasonló témában, ami a rendszerváltozás után elém került. Jól éreztem magam, kaptam is valamit, de nagyon rövid idő eltelte után megjelentek a kérdőjelek.