Elérhetőségek

Pszichotronika Magyarország Önkéntes Segítő Csoport

Konzultáció


CS.K.G

Amikor eljön az az érzés az életedben, hogy nincs tovább, nincs segítség a te bajodra, és teljesen egyedül maradtál a félelmeiddel, akkor erősen gondolkodj el rajta, hogy elkezded ezt a tanfolyamot! Gyerekkori abúzus, szorongás, pánikrohamok, melyek gyógyításán a pszichológusok, pszichiáterek és a gyógyszereik sem segítettek, sőt csak rosszabbul érezted magad…. Én erre a tanfolyamra utolsó mentsvárként tekintettem! Belevágtam, mert már olyan erős pszichés testi, lelki tüneteket produkáltam, hogy a mindennapi életemet tette tönkre! Éreztem, hogy valami nagyon nem jó, de valahogy nem tudtam konkrétan megfogalmazni, hogy mi is az és hogy hol kezdjem! A pszichotronika felnyitotta a szemem és már tudom, hogy minden ami velem történt (történik) kizárólagosan én vagyok a felelőse! Jönnek a felismerések, aminek a segítségével tudom, hogy milyen irányba haladjak! Az önismereti munka hosszú út, nehéz és fájdalmas, de ha jól csinálod, akkor meg fogod találni magadban az alázatot, megértést, belső békét és a hálát! Köszönöm Zsófinak és Istvánnak a rengeteg támogatást és az alapos és sokszor nagyon nehéz felismeréseket, amik elég gyakran a leadott anyagon keresztül érkeztek. Hálás vagyok azért, hogy rájuk és a közösségre mindig számíthatok, még a tanfolyam elvégzése után is! És nem utolsó sorban a csoporttársaimnak tartozom hálával, mert velük lehettem és az ő saját felismeréseikkel, történeteikkel én is picit gyógyulhattam! CS.K.G


Vissza az előző oldalra!
Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán annak érdekében, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, valamint a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Erről bővebb információkat olvashat itt: Adatkezelési tájékoztatónk
Pszichotronika Magyarország Önkéntes Segítő Csoport - Magyar