Ez a tanfolyam sok mindent tanított a létezésünkről és a valódi, mély önismereti útról, de a legfontosabb, amit nekem adott, az az volt, hogy végre IGEN-t mondtam önmagamra. Megtapasztaltam, mit jelent a valódi, mély elköteleződés önmagam mellett, és mit jelent felelősséget vállalni az életemért. Ma már egy teljesen más ember vagyok, mint aki szeptemberben besétált az ajtón. Nem "akarok kész lenni", és elérni valamilyen képzeletbeli szintet ami ha megjfejlődök alkalmas leszek bizonyos dolgokra. Csak élem azt, hogy "Folyamatban vagyok". Nagyon hálás vagyok Zsófinak és Istvánnak minden tanításért, felismerésért, és támogatásért, amit ez idő alatt kaptam, de legfőképp a közösségért, amelynek a tagja lehetek. Ibolya