Számomra a pszihotronika nemcsak egy módszer vagy tanulási folyamat volt, hanem egy olyan út, amely közelebb vitt önmagamhoz. Segített más szemmel látni az érzéseket, az emberi kapcsolatokat és a saját belső működésemet. Még mindig tanulok és fejlődöm, de úgy érzem, ma már sokkal tudatosabban figyelek önmagamra és a környezetemre, mint korábban. Sok felismerés sok Aha érzés , megértés jött a tanfolyam által. Nagyon szépen köszönöm és hálás vagyok hogy a közösség tagja lehetek!