Azért nehéz számomra szavakba önteni az elmúlt 10 hónap képzésének élményét, mert az túlmutat a szavakon... A megélt tapasztalás számomra megnyitotta a "vanságom" kapuit: sosem voltam úgy és annyira a jelenben, mint most. Így a félelmeim, a megfeleléseim helyett az elfogadás, a megengedés utat tört magának. Az az őszinteség, jószándék, feltétel nélküliség, amit veletek és az általatok teremtett közösség támogatásával tapasztaltam: megerősített, elfogadóvá tett önmagammal és mással szemben is. Bátrabb vagyok! Az előttem álló döntéseket nem tologatom! Vállalom, ha hibázok, az is én vagyok! Ítéletek nélküli jelenlétre nyíltam meg! Annak a felismerése és tapasztalása pedig, hogy kaphatok és kérhetek segítséget, választ, a hitemet és hálámat teremti, növeli. Szívből köszönöm NEKTEK, hogy megérthettem, megélhettem: a változás fontos és szükséges, hogy sosem vagyok egyedül, hogy szeretni csak feltételek nélkül érdemes! Áldás! Ölelés! H Helga